Dámské parfémy Pánské parfémy

Gucci Intense Oud

Unisex vůně Gucci jsou luxusní, ale stále dostupné pro běžné smrtelníky. Parfém je stejně jako oblečení investicí do sebe samých. Kupte si levnější parfém a parfém některé z módních značek. Srovnání je neporovnatelné a to nejen originalitě vůně, ale i výdrži.

Omamná, mužná, ale i ženská vůně parfému Gucci Intense Oud jejíž přitažlivé vonné kompozici jen těžko odoláte se, a to ať už jste žena a nebo muž je toho důkazem. Vydrží Vám dlouhé měsíce, protože stačí jen jedna aplikace, aby vůně s Vámi zůstala po zbytek dne.

gucci_intense_oud

Unisex vůně parfému Gucci Intense Oud

Charakter- charisma unisexové vůně parfémované vody parfému Gucci Intense Oud je svérázné a tak trochu nepolapitelné. Mohli by jsme jej popsat jako dobrodružné, výrazné, nebojácné, vyvážené, ale tak i elegantní, svádivé a podmanivé.

Pochopitelně, to jak vůně bude vonět, jak bude působit, tak o tom rozhoduje jedinec, který vůni nosí. Není žádným tajemstvím, že na každém parfém voní jinak, je to díky našemu vlastnímu pižmu, nebo lépe řečeno vůní, kterou máme odlišnou. A proto Vám na někom parfém Gucci Intense Oud bude vonět elegantně, svádivě a na někom výrazněji, mužněji a u některé dámy pro změnu podmanivě.

Unisexová vůně Gucci Intense Oud je ale bezesporu zážitkem pro každého a její vytříbeným vonným tónům se velmi snadno podléhá. Je vhodná pro chladnější počasí, pro večery strávené ve společnosti, ale i pro výjimečnou událost jako je randě, romantická večeře a nebo pracovní povinnosti.

Složení parfému Gucci Intense Oud

Hlava: ambra

Srdce: olibanum

Základ: agarové dřevo, dřevité tóny, kůže, kadidlo

Bohaté aroma hned na úvod se dostane pod vaši kůži, sladká ambra s koženými akordy se hřejivými dřevitými tóny je dokonalou smrští vůní. Olibanum je nezaměnitelné pro svoji netradiční, trochu tajemnou esenci. V základu si ovšem zamilujete hřejivé vonné tóny, které jsou podmanivé a tak příjemné ve spojení s kadidlem.

Intenzivní květinovo-orientální vůně, které je vhodná pro muže i ženy Gucci Intense Oud, je luxusním dárkem, doplňkem k Vašemu stylu, k Vaší osobnosti. Jak ji budete nosit je pouze na Vás, a v tom možná i spočívá její kouzlo, že jde stále pořád jen o vás a vůně je jen doprovází, podtrhuje to, jak vystupujete, jak se cítíte.