burberry
Dámské parfémy

Burberry Her Elixir de Parfum

Nová, jiskrná a nepolapitelná, to je novinka pro rok 2023, vůně pro ženy Burberry Her Elixir de Parfum. Tento parfém je dosud nejintenzivnějším zážitkem, který můžete s parfémy Burberry Her zažít. Hranice sladkosti se zase posunuly o jeden stupeň, ne-li více a donutí Vás zapomenout na své limity, na Vaši ostýchavost.

Dámská parfémovaná voda Burberry Her Elixir de Parfum

Pokud jste milovníci sladkých, elegantních vůní, které působí nezávisle, zvídavě až nepolapitelně, tak jste narazili na svoji novou favoritku. Parfémovaná voda Burberry Her Elixir de Parfum je stvořena pro ženy odvážné, které se nebojí prosazovat svoje názory, které se nebojí bezhlavě zamilovat, které se jednoduše nebojí žít. S intenzivnější vůní přichází, jak jinak než intenzivnější zážitek a kdy jindy si posunout své hranice než s v létě, kdy je vše přívětivější jakoby dostupnější a především kdy je vše růžovější.

 

Složení omamné vůně Burberry Her Elixir de Parfum

Hlava: jahoda, ostružiny

Srdce: jasmín

Základ: ambra, vanilka, santalové dřevo

Gurmánský zážitek po prvním přivonění je u parfémované vody Burberry Her Elixir de Parfum zárukou. Její lahodné tóny, plné sladkých ovocných plodů si budete užívat od samotného začátku, který je tvořený jahodami a ostružinami, které jsou šťavnaté a sladké. V srdci parfému pak objevíte jasmín, který je ve spojení se základem vůně připomínkou toho, jak letní, dámský parfém má vonět. Základ je tvořen podmanivou esencí santalového dřeva a neméně svůdné ambry, která je spolu s vanilkou nejen smyslná, ale i tajemná.

Tolik vůní, tolik zážitků v jednom malém růžovém flakónku od značky Burberry, se pro Vás stane vzrušujícím zážitkem, kterého se nebudete moci nabažit a nebudete se jej chtít vzdát. Vychutnejte si dámskou parfémovanou vodu Burberry Her Elixir de Parfum a posuňte své hranice.