paco_rabanne_fame
Pánské parfémy

Paco Rabanne Fame Parfum

Pokud hledáte vůni pro ženy, která byla představena v roce 2023 a je vytvořena z přírodních ingrediencí, tak u značky Paco Rabanne jedna taková je. Dámský parfém Paco Rabanne Fame Parfum jehož vůně je tvořena vzácnými, eticky získávanými surovinami, vydrží na Vaší pokožce po dlouhé hodiny i dny.

paco_rabanne_Fame

Co parfémovaná voda pro ženy Rabanne Fame Parfum představuje?

Magickou, podmanivou atmosféru noční Paříže, která byla pro tvůrce inspirací. Jeho svůdné stránky pocítíte od samotného úvodu vůně, ale tu pravou kombinaci hřejivých vonných esencí oceníte až po pár minutách, kdy parfém dostane čas se rozvolnit a ukáže svoji pravou tvář. Ženská, sladká a svůdná vůně se parfému nedá upřít a jeho vzhled Vám ihned připomene (pokud se jen trochu orientujete ve světě módy) ikonické řetízkové šaty od módního domu Paco Rabanne.

 

Složení parfému Paco Rabanne Fame Parfum

Hlava: bergamot, mango, růžový pepř

Srdce: kadidlo, pačuli, jasmín

Základ: benzoin, mech, helvetoide, santalové dřevo

Květinová vůně, která se Vám rychle dostane pod kůži. Dámský parfém Rabanne Fame Parfum je bohatý na své esenciální vůně, které dokáží zpříjemnit v okamžiku Váš den. Svůdné vonné tóny se o své slovo hlásí hned na úvod, a to díky hlavě tvořené sladkých mangem, svěžím bergamotem a jiskrným růžovým pepřem. V srdci se dočkáte neopakovatelného zážitku díky pačuli, jasmínu a kadidla. V základu parfému pak neočekávejte nic ordinrního, protože aroma mechu, helvetolide, benzoinu či santalového dřeva zní nejen exoticky, ale i takovým skutečně je.

 

Sladká, omamná, nenapodobitelná vůně dámského parfému Rabanne Fame Parfum je určena všem silným ženám, které si dopřávají nejen úspěch a luxus, který moderní doba přináší. Kompozice, ale i vzhled parfému Rabanne Fame Parfum je moderní, svůdný. Dokáže nadchnout a zaujmout pro to, jak vypadá, ale především pro to jak voní. Vyváženě, sebevědomě, žensky, až ikonicky.