Dámské parfémy parfémy

Bruno Banani Summer Woman

Ovocné, citrusové a nebo květinové, to jsou vonné esence léta, které nikdy nezklamou, ale naopak Vás vždy naladí na tu pravou letní vlnu. Značce Bruno Banani se povedlo všechny tyto vůně zkombinovat do jednoho zářivého flakónku, který nabízí opravdu lahodnou a nezapomenutelnou záplavu pocitů. Parfém Bruno Banani Summer Woman je jako paprsek slunečního svitu, který osvěží vaše smysly a zanechá za sebou stopu svěžesti a radosti. Dámská toaletní voda Bruno Banani Summer Woman je jednou z těch, která vás přenese do letního ráje pokušení!

Osvežující letní vzduch s Dámskou toaletní vodou Bruno Banani Summer Woman

Parfém nabízí zážitek plný sladkosti a svěžesti, vyznačuje se letními tóny, kvalitou a zároveň má cenově dostupnou variantu na trhu. Svojí ovocnou a květinovou vůní oslovuje ženy, které touží po lehkosti a jedinečnosti a rády se baví.

Složení letní vůně Bruno Banani Summer Woman

Hlava: cassis, tangerinka

Srdce: jasmín, květ broskvoně, konvalinka

Základ: kakao, vanilka, malina

Jedním z nejvýraznějších prvků této vůně je její schopnost zachytit atmosféru letního dne. Začíná svěžími tóny mandarinky a cassisu, které okamžitě osvěží vaše smysly a připraví je na dobrodružství, které vás čeká. Následně se otevírají květinové akordy konvalinky a jasmínu, které dodávají vůni ženskou a romantickou podstatu. Nesmíme zapomenout i květ broskvoně, po kterém se Vám bude chtít více zasnít a tento dojem z vůně prohloubí sladká malina, která je základem parfému. Nakonec se do skladeb vmísí tóny vanilky a kakaa, které dotvářejí celkový zážitek sladkosti a smyslnosti.

Výdrž dámská toaletní vody Bruno Banani Summer Woman Vás rozhodně nezklame. I přes svou lehkost se vůně drží na kůži po celý den, což je ideální pro dlouhé letní dny plné dobrodružství a radosti. Bruno Banani Summer Woman dokazuje, že i cenově dostupné parfémy mohou nabídnout jedinečný zážitek a být rovnocennou alternativou k dražším značkám.