Dámské parfémy

Paco Rabanne Lady Million Empire

Moderní, provokativní a nespoutaná, nová vůně Paco Rabanne Lady Million Empire  je určena ženám, které rády využívají svých zbraní!

 

Příběh dámské vůně Paco Rabanne Lady Million Empire

Kým je tato vůně inspirována, tedy kým se stanete, když tuto vůni použijete je asi zcela jasné už po prvním přivonění. Jedná se o vůni, která je silná, sebevědomá a podtrhne osobnost každé ženy. Je svůdná, provokativní a sytá, že se Vám dostane hluboko pod kůži. Je vhodná pro ženu, která se nebojí výzev, a je ochotná si jít za svým za každé situace.

Tato vůně byla představena roku 2019 a je tedy jednou z nejnovějších vůni z portfolia dravé značky Paco Rabanne. Kolekce vůní nesoucí název Paco Rabanne Lady Million je již pár a jak už to tak bývá portfolio se stále rozrůstá, a to není zapříčiněno ničím jiným než tím, jak jsou vůně úspěšné.

 

Dámská parfémovaná voda Paco Rabanne Lady Million Empire je vhodná pro ty, co ví, jak ovládnout scénu, nepotřebují držet za ručičku a nebojí se vyčnívat z davu. Jednoduše s vůni Lady Million Empire máte konečně prostor ignorovat kritiku druhých a nenechat si ničím kazit své sny.

Složen sladké vůně Paco Rabanne Lady Million Empire

Hlava: pomeranč, neroli, červený rybíz

Srdce: pomerančový květ, vonokvětka, magnólie, mirabelka

Základ: brandy, pačuli, bílé pižmo

 

Vonné akordy tohoto parfému jsou výrazné už od samotného počátku. Na úvod se Vám představí neroli, pomeranč a sladká červený rybíz, který je skutečně v parfému snadno rozpoznatelný i nezkušeným „parfemářem“. V srdci posléze pocítíte další omamné vonné tóny, jako je mirabelka, magnólie, vonokvětka a také svěží pomerančový květ, který je ovšem v kombinaci s ostatními sytými vůněmi skoro nerozpoznatelný. V základu potom ochutnáte, jak líbezné je aroma pačuli spolu s kapkou brandy a nakonec ještě přidáme zmínku o bílém pižmu, které v tak výrazné vůni nesmí pochopitelně chybět.

 

Parfémovaná voda pro ženy Lady Million Empire od značky Paco Rabenne je velmi vyzývavou vůní, které se stane Vaší osudovou.