Dámská parfémovaná voda La Vie Est Belle od Lancôme
Dámské parfémy

Lancôme La Vie Est Belle

Dámská vůně Lancôme La Vie Est Belle je navržena pro ženu, která dává přednost elegantnímu stylu, svobodě a originálností.

Dámská parfémovaná voda La Vie Est Belle od Lancôme

Dámská parfémovaná voda La Vie Est Belle od Lancôme

Parfém Lancôme La Vie Est Belle je symbolem pro moderní sebevědomou ženu, která už na první pohled představuje sofistikovanou, neoblomnou a v neposlední řadě pozitivní ženu. Jedná se o vůni poměrně mladou, která byla na trh uvedena v roce 2012 a právem se řadí mezi první z vůní kolekce parfémů, které následovaly po ní.

Charakteristika nebo jinak řečeno vzkaz parfému Lancôme La Vie Est Belle je jednoduchý! Nenechat se svázat přehnanými pravidly dnešní moderní doby a hledat své štěstí tam, kde by jej jiní nehledali. Tento parfém představuje volbu, tedy rozhodnutí ženy, žít svůj život podle sebe a nenechat se omezovat hloupými předsudky a očekáváním ostatních.

U zrodu této omamné vůně stál výjimečný a nadaný parfumér Dominique Ropinem, který ve spolupráci s dalšími kolegy vytvořil opravdu úspěšnou „novinku mezi dámskými parfémy“, který se stal podmětem pro řadu dalších vůní.

 

Složení elegantních vonných ingrediencí v parfému Lancôme La Vie Est Belle

Hlava: hruška, černý rybíz

Srdce: kosatec, jasmín, květ pomerančovníku

Základ: tonka fazole, vanilka, pačuli, pralinka

Květinovo-ovocná vůně parfému Lancôme La Vie Est Belle je elegantní, ale i mocnou pokušitelkou, která vydrží hodiny i dny! Její syté a sladké vonné tóny jsou nezaměnitelné a smyslné už v prvních tónech, tvořené sladkou esencí ovoce v podání hrušky a šťavnatého černého rybízu. Toto ono svůdné kouzlo parfému je o něco více „posunuto“ v srdci vůně, tvořeného jemnou aromatickou kombinací jasmínu, vzácného kosatce a energetického a v neposlední řadě pozitivního květu z pomerančovníku. Základ vůně je neméně výrazný, a to především díky snadno rozpoznatelné vůni vanilky, sladkého pačuli a trochu tajemné pralinky, které spolu s tonkou fazolí dodávají parfému La Vie Est Belle doslova gurmánský zážitek.

Samotná vůně Lancôme La Vie Est Belle je poměrně dražší vůně, ovšem, proto aby jste vyzkoušeli její krásné aroma nemusíte sahat hluboko do kapsy! Stačí si zakoupit například tento roztomilý 5ml flakónek a budete si moci takto ověřit, zda Vám vůně opravdu sedne a navíc perfektně zapadne do každé kabelky.

Jeden elegantní flakónek s nenápadnou, ale sofistikovanou mašlí, v sobě ukrývá opravdu výjimečnou, ženskou vůni, která své nositelně dodá nejen na kouzlu, ale i na pocitu sebevědomí. Je to jednoduše vůně jako stvořená pro chladnější dny, kdy potřebujete trochu povzbudit a zahřát se jejími sladkými a přesto elegantnímu vonnými tóny, které nevyprchají ani po celém dni!