Dámské parfémy parfémy

Naomi Campbell parfém

Naomi Campbell, kterou právě slova jako sexy, divoká kočka vystihují v plné podstatě je tváří své vlastní řady kosmetiky a to především parfémů, jejichž množství se stále postupem času rozšiřuje. První parfém od Naomi Campbell byl na trh uveden již v roce 1999 a dostalo se mu uznání nejen doma, ale i ve světě.

Naomi Campbell parfémy vyjadřují a podtrhují krásu ženy překypující životem a energií. Všechny parfémy Naomi Campbell jsou neobyčejnými vůněmi zaměřenými výhradně na dámskou klientelu.

 

Buď sexy s vůní Naomi Campbell Cat deluxe:

Svůdná, sexy, sebevědomá, tak právě taková je Naomi Campbell parfém Cat Deluxe. Tato vůně je jako stvořená pro horkokrevné ženy s opravdovým sex-appealem, které jsou moderní, hravé a nebojí se svádět!

Vůně Naomi Campbell Cat Deluxe byla uvedena na trh v roce 2006 a stále je oblíbená u mnoha zákaznic po celém světě. Svůdný a hravý Naomi Campbell parfém Cat Deluxe má všestranné využití, hodí se pro jakoukoliv příležitost bez ohledu na roční období.  Tato okouzlují a velmi moderní vůně je vyjádřením současného typu ženy, která si jde tvrdě za svým. Parfém je jednou z řad spíše intenzivních výrobků tohoto typu a zahalí vaše tělo do romantického, až svádivého opojení i po několik hodin.

V úvodu pocítíte jemnou vůni opojného kardamomu a smyslné výrazné frézie, která je provokativní, ale příjemná. V srdci se nachází tajemné esence tmavé fialky a pivoňky, které jsou nápaditě skombinované s ovocnou tóny šťavnatých broskví. Smyslné pižmo a sladká vanilka ve spojení s exotickým pačuli tvoří základ celé vůně. Po ustálení parfému na vaší pokožce můžete pocítit i jemnou vůni dřeva a jantaru, které dotváří základ parfémované toaletní vody Naomi Campbell Cat Deluxe.

Toaletní parfémovaná voda s rozprašovačem, nezabere zbytečné místo, svým tvarem se vejde i do menších kabelek nebo psaníček. Design flakónku vyjadřuje podstatu vůně. Dívčí, mladistvý obal s hravým zpracováním nejen upoutá vaši pozornost, ale i pobaví. Roztomilá malá chlupatá kulička uvázána kolem rozprašovače jen potvrzuje, že jeho uživatelka je ženou romantickou plnou života, co se nechá ráda rozmazlovat a ví přesně, co chce od života, ale především od svého partnera.