parfémy

Calvin Klein Euphoria (varianta pro ženy)

Značka Calvin Klein uvedla na trh parfém řady Euphoria v roce 2005. Tato vůně má dvě varianty: ženskou a mužskou.

Calvin Klein Euphoria woman
Calvin Klein Euphoria woman

Dámský parfém Calvin Klein Euphoria je určený pro samostatné a sebejisté ženy. Měl se odlišit od předchozí velmi úspěšné vůně Eternity, laděné převážně do konzervativního a klasického stylu. Euphoria oslovuje ženy mladé, elegantní a nezávislé, které se nebojí být středem pozornosti. Jak uvádí výrobce, Euphoria „pomůže ženě vyniknout a cítit se jedinečně. Žena si může být jista, že s touto unikátní vůní bude vybočovat z řady během jakékoliv důležité příležitosti.“

Složení CK Euphoria

Parfém Euphoria je kombinací exotického ovoce a černé orchideje s neodolatelným smetanovým nádechem. Toto jedinečné spojení je na jednu stranu provokativní a na druhou stranu elegantní.

Euphoria patří jako většina parfémů Calvin Klein do skupiny intenzivních a dlouhotrvajících vůní. Její ladění je orientální, ovšem velmi netypické. Vůni lze charakterizovat jako lehce pronikavou, hlubokou a smyslnou.

Flakon Euphoria: luxus a minimalizmus

Flakón vůně CK Euphoria má jedinečný luxusní vzhled, a přesto se drží standardů minimalizmu tolik známého z filozofie Calvina Kleina. Tvůrci tohoto flakónu, Fabien Baron a Calvin Klein, se nechali inspirovat tvarem černé orchideje v rozkvětu. Pro svou smyslnost je vůně určena především na večer, ovšem nic nebrání ji nosit kdykoliv během dne.

Ihned po uvedení si získal parfém Euphoria přízeň milionů žen. O jedinečnosti tohoto parfému svědčí i to, že byl vyhlášen za nejlepší a nejprodávanější vůni, mezi kterou bezpochyby patří dodnes.