Díky vzorkům populárních značek parfémů, můžete vyzkoušet jednotlivé vůně bez toho aby jste utráceli velké částky za celé balení a nevěděla, zda je právě tato vůně, pro vás tou pravou. Výhodou je i možnost vyzkoušet takové vůně parfémů, které si může jen málokdo z nás dovolit.

Kde můžete sehnat vzorky parfémů:

Pokud chcete vyzkoušet jednotlivé parfémy a to především z řad novějších výrobků máte dvě možnosti. Jednou je zajít přímo do kamenného obchodu, kde je daný parfém prodáván a zakoupit jej anebo zažádat o vzorek. Jistě největší šanci na získání aktuálního nového výrobku je zajít rovnou do specializovaného obchodu dané značky, ale to je opravdu obtížnější záležitost a pro mnohé z nás neuskutečnitelné, z důvodu rozmístění kamenných obchodů jednotlivých značek po světě. Druhou možností jsou služby nabízené od internetových obchodů, jako je i notino.cz. Z nabídky dostupných vzorků parfémů si můžete vybrat ten, který chcete vyzkoušet. Vzorky jsou přímo vyráběny jednotlivými výrobními značkami anebo odborně slévány ve zmiňovaných kamenných obchodech či pobočkách skladů internetových obchodů, které zaručují 100 % kvalitu a originalitu jednotlivých nabízených vzorků parfémů.

vzorecek 1ml_jpg

Velikosti a druhy parfémových vzorků:

Dalším specifikem vzorečků je jejich balení, můžete si vybrat mezi menším vzorkem zpravidla okolo 1 ml (např. Oriflame), bývá v podobě malého flakónku s uzávěrem spojeným s malým aplikátorem pro nanesení vůně na vámi zvolená místa (většinou se doporučuje oblast, kde jsou dobře prokrvená místa např. v místech za ušima, krku, zápěstí). Druhou možností je balení vzorku v podobě malého skleněného rozprašovače, okolo 2 – 5 ml. Tento vzorek bývá i často doplněn reklamním letáčkem značky, kde je v jejím přehybu uložen, ale záleží pouze na značce parfému, jakou prezentaci svých vzorků zvolí.

vzorečky_jpg vzoreček 5ml_jpg

Velice bohatou nabídku vzorků můžete pořídit od značky Hermés Voyage , který se zaměřuje i na parfémy z kategorie unisex. Dalšími značkovými parfémy, u kterých můžete pořídit vzorky parfému za opravdu nízké ceny jsou např. Armand, Hugo Boss, Chanel, Chloé, Lancome, Salvatore Ferragamo a mnoho dalších. Ceny jednotlivých vzorků se pohybují do 50 kč, záleží na značce a velikosti.

Pokud, ale toužíte zakusit opravdový luxus, tak i ty nejvíce exkluzivní parfémy můžete zakoupit v podobě vzorků. Většinou jsou odstřiky těchto vzorků, často značky niche, okolo 2 ml s rozprašovačem. Tyto přepychové kousky vzorků nabízí např. Tom Ford a jeho parfém Oud Fleur, značky unisex nebo jsou to dále April Aromatics, Amouage Dia či Armani se svým parfémem Prive Bois D’Encens.

vzorečky parfém_jpg

Poslední formou vzorků, ale velmi málo účinnou, je možnost navoněných papírků, často se objevující v módních či kosmetických časopisech. O trochu kvalitnější jsou vzorky parfémů v podobě navlhčeného ubrousku, který je uzavřen v obalu pro jednorázové použití. Tyto dvě poslední zmiňované varianty parfémovaných vzorečků jsou, ale opravdu jen pro inspiraci a nikoli jako náhrada parfému.