Rozkvetlá letní zahrada, kde se snoubí hned několik sladkých vůní květin a ovoce jsou právě vhodným popisem vůně parfému Versace Bright Crystal od značky Versace.

Známý návrhář Gianni Versace pocházející z jižní Itálie je „otcem“ dnes již světově známé módní značky pojmenované právě podle něj. Jméno Versace však neznamená jen výstřední a luxusní módu, ale i parfémy spojující neotřelost s výjimečností dohromady. Právě vůně od tohoto návrháře, jako je Versace pour Homme, Versace Yellow Diamond nebo Versace Bright Crystal parfém jsou opravdovým důkazem stylu a vytříbeného vkusu značky společnosti Versace, kterou v současné době vlastní rodina výjimečného návrháře.

Luxusní vůně Versace Bright Crystal parfém

Versace Bright Crystal je jemnou avšak vytříbenou kombinací vůní květin a ovoce pro ženy. Hned po svém debutu se stal tento parfém vyhledávaným zbožím právě díky své vůni, která není nijak vtíravá a nikoho neurazí. Není nijak věkově limitována, je vhodná pro každou ženu nebo dívku, i když právě pro svojí svěží vůni připomínající sladkou bonboniéru je spíše oblíbená u mladých dívek a romanticky založených žen.

Když zvolíte právě vůni Versace Bright Crystal budete se cítit, jako byste oblékla jeden z modelů lehkých, ale luxusních šatů značky Versace. Základem vůně je pižmo, ambra a dřevo. Po aplikování parfému vás nejprve zahalí svěží šťavnatá vůně granátového jablka, citrusů a pivoňky. Po ustálení sladkých tónů můžete pocítit i jemnou vůni magnólie a lotosového květu. Parfém zanechá na vaší pokožce pocit ženskosti a svěží čistoty.

Jako všechny flakóny parfémů značky Versace jsou zpracovány s uměleckým talentem, který je s nimi spojen, tak i Versace Bright Crystal parfém není výjimkou. I u této vůně vás jistě zaujme na první pohled design flakónku, který svým tvarem připomíná půvabný krystal plný okouzlující růžové tekutiny.

Kladnou vlastností parfému je nejen dokonale vyvážená vůně, ale i to, že se může používat po celý rok. Je vhodná nejen pro společenskou akci, ale stejně tak i běžný pracovní den. Směsice ovoce a květin vás mohou opravdu obklopovat kdekoliv a kdykoliv a provoní vám celý váš den.