Firma notino.cz je online parfumerie, která vznikla v roce 2000, a od roku 2004 působí na trhu internetového prodeje parfémů a kosmetiky. Postupem času se stala jednou z nejznámějších  internetových obchodů s širokou nabídkou kosmetiky, ale především kvalitních parfémů značek z celého světa. Díky svému rozvoji byla v roce 2006 změněna na společnost Internet Shop s. r. o. Tato společnost řídí největší síť internetových parfumerii ve střední Evropě, tedy v zemích České republiky, Maďarsku, Polsku a Slovensku. Důkazem jejího úspěchu je rok 2011, kdy doručila svým zákazníkům skoro 3 milióny parfémů a kosmetiky. Firma také expanduje do USA. V roce 2016 firma změnila své jméno z parfums.cz na notino.cz. Důvodem této změny je stále se rozšiřující působení společnosti v různých zemích a z tohoto důvodu chtěla mít jednotný název pro všechny země. V současné době může webové stránky www.notino.cz navštívit takřka kdokoliv a můžete zde vybírat z široké nabídky výrobků od světových značek.

Společnost Internet Shop s. r. o. si je vědoma, že základem úspěchu je spokojenost zákazníků a tak je jejím nejvyšším cílem dlouhodobá a naprostá spokojenost klientů. Internetový obchod notino.cz, je opravdovou jedničkou v oblasti parfémů a kosmetiky, nabízí jen originální a značkové zboží a za bezkonkurenční ceny. Můžete vybírat z široké nabídky přírodní kosmetiky, která je stále více oblíbená. Další výhodu je i nákup výrobků od zahraničních značek, které se obyčejně v kamenných obchodech neprodávají.

 

Výhody při nákupu na Notino:

Co tedy nabízí internetový obchod notino.cz a kde spočívají výhody při nákupu u této firmy? Tak především je to bezpečný nákup zaručeně originálních výrobků, za co nejlepší ceny na trhu. Zboží je nakupováno jen u dodavatelů certifikovaných výrobci, to znamená, že jsou parfémy od stejného dodavatele, jako ty co se nachází v kamenných obchodech. Další výhodou při nákupu na notino jsou ceny, které mají v podstatě bezkonkurenční postavení. A z jakého důvodu? Firma pracuje s daleko menšími maržemi a nemusí platit vysoké pronájmy v obchodních centrech nebo městech, které jsou častým důvodem vysokých cen v kamenných obchodech. A neposlední výhodou je, že Notino nakupuje výrobky v mnohem větším množství a také od více dodavatelů, takže i zde je potom poznat rozdíl v lepší nákupní ceně. Z těchto základních důvodů se mohou proto zákazníci notino.cz těšit jejich nízkým cenám a i slibované zaručené kvalitě zboží.

Dalšími službami parfums.cz jsou možnosti platby a záruka vrácení peněz. Způsob platby si může zákazník vybrat sám, bez ohledu na způsob jaký zvolí, notino.cz podporuje všechny běžné metody placení, tedy možnost zaplacení zboží na dobírku, bankovním převodem, platební kartou anebo hotově, při osobním odběru na jedné z poboček firmy (Brno, Praha a Ostrava).

Pokud zákazník není spokojen s zbožím které zakoupil, peníze jsou mu okamžitě vrácený do 14 dní od doručení zásilky bez udání důvodu.

Notino.cz stále doplňuje svoji nabídku sortimentu v oblasti kosmetiky a parfémů od stávajících, ale i nových značek a tak je schopný splnit nároky i těch nejnáročnějších z vás. Ještě jedním sice malým, ale neobvyklých dárkem při nákupu na Notino.cz je, že ke každému zboží, a to bez rozdílu na velikost nebo cenu dostane každý zákazník, jako poděkování za nákup dáreček, většinou v podobě vzorečku parfému.