Pokud jste milovníky značky parfémů Gucci, jistě znáte parfém Eau de Parfum II., který je snad nejproslulejším parfémem Gucci a to díky nadčasové kombinace vůní, která nikdy neomrzí. Pokud však chcete zkusit něco nového, jsou to právě parfémy Gucci Flora by Gucci, které nabízí rovnou několik druhů odlišných vůní!

Romantická vůně parfému Gucci Flora by Gucci Gorgeous Gardenia:

Gucci Flora by Gucci – Gorgeous Gardenia je pro vás jako stvořená, pokud jste smyslná, vášnivá a zároveň romantická žena a pokud ne, kdo říkal, že se jí nemůžete stát? S touto vůní, jako byste jí byla. V čem se skrývá to kouzlo proměny s tímto neobyčejným parfémem?

Parfémy Gucci je zosobněním luxusu a nabízí vám hned několik dojmů, které ve vás vyvolají a to především pocit přepychu, výjimečnosti a neodolatelnosti. Gucci Flora by Gucci – Gorgeous Gardenia má na silný úvod sladkého rybízu a hrušky, po pár sekundách se vůně rybízu ustálí do pozadí a do popředí se dostává esence sladké hrušky. Vůně je spojena i s květinovou kombinací vůní kvítků frangipani a okvětními lístky gardénie. Snad díky exotické pačuli, která tvoří celý základ parfému Gucci má tolik svěží a nasládlou vůni i několik hodin po jejím nanesení.

Tento výjimečný parfém je vhodný pro nošení v jakoukoliv dobu nebo příležitost. Zaručuje intenzivní smyslnou vůni, která bude nutit muže ve vašem okolí zůstat stát na místě a věnovat vám obdivuhodné, až žádostivé pohledy směřující pouze jen vaší osobě.

 

Parfém Gucci Flora by Gucci Gracious Tuberose s vůní rozkvetlé louky:

Máte rádi vůni letního deště anebo rozkvetlou louku plnou lučního kvítí? Protože právě toto vše v sobě ukrývá další z řad vůní parfémů Gucci. Vůně Gucci Flora by Gucci Gracious Tuberose je velmi lehká květinová vůně, která patří spíše do vůní z řad jemných a pouze lehce opojných parfémů.

Jako většině parfémů, tak ani Gucci Flora by Gucci Gracious Tuberose nechybí vůně exotického ovoce v tomto případě šťavnatých citrusů. S postupným ustálením přichází na řadu hlavní, a to květinová vůně spojená s lehkým podtónem dřeva.

Parfémy Gucci jsou zosobněním lehkosti a proto se hodí spíše pro aktivní ženy, které nehledají složitost, ale krásu přirozenosti. Kompozice těchto vyjmenovaných vůní je příjemnou kombinací klasického avšak vytříbeného vkusu značky Gucci.

Celý dojem dotváří vkusný skleněný flakónek s pravidelně vybroušenými hranami skla, který je příjemný a chladivý na dotek. Zelená tekutina uvnitř flakónku evokuje vůni letní louky, která se třpytí v odlescích skleněného obalu. A aby nechyběla na vzhledu parfému hravost je doplněn úzkou elegantní černou saténovou mašlí uvázanou těsně pod rozprašovačem.

Gucci Flora by Gucci – Gracious Tuberose je opravdovým pohlazení krásy skrývající se v přirozenosti přírody. Kdo říká, že i v pohodlném sportovním stylu života nemůžete být hýčkána originální vůní, která vás zahalí jemným luxusem, aniž byste potřebovala vysoké podpatky a dlouhé večerní šaty.