Milujete parfémy, ale zdají se vám příliš drahé? Tak pak právě pro vás jsou parfémy Essens tou pravou volbou.

Na podzim roku 2011 byla na trh uvedena nová kosmetická značka nesoucí jméno Essens. Jméno je odvozené od jejích vysoce kvalitních parfémů obsahující jen ty nejvybranější vonné esence, které vytváří dokonalou harmonii jednotlivých vůní parfémů Essens. Společnost Essens je českou firmou, zabývající se výrobou parfémů, které díky stejnému výrobnímu složení kvalitních esencí vůní, jaké používají i světově známé značky je stále více oblíbená doma, ale i v zahraničí.  Na vzniku jednotlivých parfémů Essens se podílí velké množství profesionálů v oboru výroby kosmetiky. Mezinárodní tým, který má na starost výběr vonných kombinací, vytvoří parfém, který je na území České republiky vyroben a následně i balen.

 

Čím jsou Parfémy Essens odlišné od ostatních parfémů:

Parfémy Essens jsou odlišné od běžných parfémů tím, že neplatíte za předraženou značku, ale pouze za opravdu kvalitní výrobu a ty nejkvalitnější ingredience.

Co tedy od parfémů Essens můžete očekávat? Tak především je to poměrně rychle se rozrůstající se nabídka dámským, ale i pánských parfémů rozmanitých vůní. Díky širokému výběru si každý najde zalíbení v jedné z vůní značky Essens. Další z mnoha výhod je dostupná cena, která je v porovnání s ostatními parfémy, opravdu obrovským plusem. Malý kousek luxusu, který si může dovolit snad kdokoliv, je opravdovým pokladem na trhu předražených parfémů.

Z dámské kolekce parfémů Essens jsou to především ovocně – květinové vůně, které okouzlí každou dívku i ženu. Jednou z takových květinově sladkých vůní je i parfém Essens Unique, který je svou kombinací vůní originálním a jedinečným dárkem pro každou dámu s chutí do života, která se občas ráda zasní. Hlavními vonnými tóny parfému jsou v úvodu citrón, maliny a neroli. Základem je pačuli, ambra a romantická, sladce vonící vanilka, vše je umocněno aromatizujícím pižmem. Srdce parfému skrývá svůdnou esenci gardénie, jasmínu a květu pomeranče. Netradiční, ale příjemný je i lehký podtón sena, který uzavírá srdce Essens Unique.

Po stránce vzhledu, tedy designu parfémů značka Essens zpočátku vsadila spíše na jednoduchý avšak elegantní, klasický styl vzhledu flakónku. Výroba skleněných flakónů je velice kvalitní prací, přední italské sklářské dílny, s dlouholetou tradicí. V současnosti, s výrobou nových kolekcí parfémů se postupně mění i podoba designu obalu a stává se propracovanější a luxusnější.

Pokud jste moderní, svobodně myslící žena, tak právě parfémy Essens jsou jednoduchou a pravou volbou pro vás.