Christian Dior, už jen to jméno nese určitou dávku noblesy. Pokud chcete zazářit na večírku v luxusní večerní róbě nelze pochybovat, že právě s jedním z modelů od tohoto návrháře byste jistě měla úspěch.  Přiznejme si to ale narovinu, že na takovéto rozmazlování je mnohých z nás naše peněženka, dosti „hubená“. Proto můžete zvolit variantu mnohem jednodušší a to v podobě parfémů Dior, pro které vaše peněženka nebude rozhodně tolik „krvácet“.

Jaké vůně parfémy Dior nabízí:

Parfémy Dior nabízí širokou nabídku jen těch nejvybranějších vůní a to jak pro dámskou, tak i pánskou klientelu. Možnosti výběru z parfémů značky Dior, jsou opravdu široké, od květinových svěžích vůní, až po těžší pižmové vůně inspirované vášní a životem. Parfémy Dior nabízí opravdovou kvalitu a jsou už po mnoho let na předních místech světově známých a oblíbených parfémů. Například parfémy Dior z kolekce Christian Dior Poison je oblíbeným parfémem mnoha žen po světě, už od roku 1985. Z pánské kolekce vůní, které se dodnes dostává velké oblibě u mnoho mužů již několik let je  Fahrenheit Dior for men. V současné době jsou velmi povedenými parfémy Dior Miss Dior 2013 toaletní voda pro ženy a pro muže parfém Dior Dior Homme z roku 2011.

 

Pravá klasika mezi parfémy- Christian Dior Miss Eau de Parfum

Parfémy Dior jsou jedním slovem pohlazením pro vaši duši, která touží po rozmazlování a pocitu jedinečnosti. Pokud toužíte po dokonalé harmonii a úspěchu ve vašem okolí, tak dámský parfém Christian Dior Miss Eau de Parfum je tím pravým pro vás. O tomto parfému se rozhodně nedá pochybovat, už jen díky faktu, že tato vůně byla uvedena na trh již v roce 1947 a stále si drží místo mezi špičkou světově oblíbených parfémů.

Lehká květinová vůně s jemným kořeněným podtónem zanechá na vaší pokožce opojný pocit, jako byste si oblékla jeden ze zmiňovaných modelů světové špičky v odívání Christiana Diora. Vůně je určena spíše pro denní nošení, ve své kombinaci je jednou z řad klasických vůní parfémů této značky.

V srdci parfému se nachází spíše něžnější tóny jasmínu, neroli a růže. V úvodu vás příjemně překvapí smyslná gardénie spolu se šalvějí a aromatickou esencí z galbana. Základem parfému je dubový mech, připomínající spíše dřevitou vůni. Ten však po chvilce ustupuje do pozadí okouzlující a výrazné vůni pačuli, která spolu s intenzivním kadidlem tvoří nasládlou atmosféru parfému.

Flakónek spolu s celým balením si zaslouží nemalý obdiv svým krásným klasickým designem, kde je znát jemná avšak vytříbená ruka návrháře. Krásná růžová tekutina ve skleněném flakónku připomíná růžový lesklý satén spolu s víčkem ve tvaru motýlku je zajisté dívčím až roztomilým doplněním, už tak luxusního vzhledu celého parfému. Christian Dior Miss Dior Eau de Parfum je jedním slovem nesmrtelný symbol elegance a vkusu.