Parfemy.cz jsou internetovým obchodem s parfémy v České republice. Nabízí široký výběr parfémů různých značek jen od osvědčených dodavatelů. Parfemy.cz provozuje společnost VIVANTIS a. s., která byla založena v roce 2001. Tato společnost je v současné době jedním z největších internetových prodejců. Parfemy.cz si zakládají na spokojenosti všech svých zákazníků a z toho důvodu poskytují služby, jako je komunikace se zákazníkem nejen prostřednictvím internetu, ale i osobně na prodejně.

Nabídka služeb firmy Parfémy.cz:

Internetový obchod nabízí parfémy, dárkové sady a dále i rozmanitý sortiment testerů. Novinky, ale i limitované edice jsou denně aktualizované, můžete využít i možnosti zakoupení vzorků parfémů dražších značek.

Obchod se zaručuje možností navrácení zboží až do jednoho roku, ale to pouze za podmínky, že zboží nebude nijak porušeno nebo rozbaleno. V takovém případě může zákazník zboží navrátit bez udání důvodu a peníze mu budou vyplaceny.

Parfemy.cz slibují rychlé dodání objednávky, a dodržování kodexu dodacích lhůt. Doba dodání se odvíjí od způsobu platby, pokud platíte zboží na dobírku, můžete svůj nákup očekávat zpravidla do dvou pracovních dnů, pokud se ale jedná o platbu přes internet, tak si budete muset počkat o pár dní navíc. Obchod nabízí i možnost osobního odběru nákupu na výdejně s prodejnou v Praze, nebo na výdejně v Chrudimi. Nabízí i možnost vyzvednutí nákupu z více než 200 PPL ParcelShopů.