Parfémovaná voda Volare od Oriflame je romantickou a jemnou vůní pro ženy, které ví přesně po čem jejich srdce touží.

Dokonalá kombinace vůní v dámském parfému Oriflame Volare:

Parfémovaná voda Oriflame Volare nabízí dokonalou kombinaci vůní opojné fialky, růže, pivoňky a sladkých pralinek. V parfému nenaleznete pouhé květinové tóny, ale nachází se v něm i ovocná vůně sladké hrušky, která s květinovými esencemi skvěle pasuje. Pokud vás zaujme na parfému Volare její lehce, ale podstatná kořeněná vůně, tak je to právě základ parfému, který tvoří výrazný cedr a vůně kůže.  Tyto jednotlivé vonné esence tvoří elegantní a vytříbenou vůni, která je natolik osobitá, jako její samotná uživatelka.

Oriflame V_jpg

Dříve jednoduchý, ale klasický design flakónku nahradil nový, mnohem více romantický a nápaditý design skleněného průzračného flakónku, který zosobňuje květ růže, který je pro tuto vůni charakterizující. Spolu se skleněným hladkých flakónkem funguje i tématicky zlatý uzávěr ve tvaru stonku růže.

VolareO_jpg  Volare_jpg

Ikdyž je tato vůně spíše z řad levnějších parfémů voní opravdu dlouhou dobu. Je až překvapivé, jak dlouho vydrží na vaší pokožce nebo části oděvu, kde ji budete podle svého zvyku nanášet. Pokud nechcete tuto svěží romantickou vůni míchat s jinými vůněmi v podobě deodorantů nebo tělových krémů, nemusíte si lámat hlavu, jak na to. Společnost Oriflame nabízí autentickou vůni Volare od tohoto parfému v podobě krémů a deodorantů, které tvoří dokonalý celek.

Něco málo o společnosti Oriflame:

Švédská značka Oriflame vznikla již v roce 1967 a začala, jako většina podobných společností s kosmetikou, podomním prodejem skrze nezávislé kosmetické poradce. Dnes se dostává značce Oriflame takové oblibě, že se prodává více, jak v šedesáti zemích po celém světě. Oriflame se inspiruje především přírodou a tak se není čemu divit, že jeho výrobky jsou zcela přírodní, přísně kontrolovány dermatologickými specialisty, tak aby nejen vyhovovali i těm nejnáročnějším zákazníkům, ale i tak aby neškodili přírodě. Tento způsob výroby, je zajisté velkým plusem u mnoha budoucích, ale i věrných zákazníků.

A jaký výrobek od značky Oriflame jste vyzkoušela vy?