Kde jinde by mohla být stvořena vůně, která je jemná a nevtíravá, a tak si i dokáže udržet originalitu a smysl pro eleganci než-li právě v srdci města stylu a módy, v New Yorku.

Parfémy od Dony Karen jsou proslavené svými nadčasovými vůněmi a neotřele originálním balením svých výrobků. Právě takového hesla originality a vkusu se drží i mladistvá a svěží vůně parfémů DKNY.

 

Svěží zelené „jablko“- alias parfém DKNY Be Delicious:

Parfém DKNY se mohou na první dojem jevit, jako parfémy spíše pro mladistvé a energetické dívky, není tomu ale pravdou. Ať už jste energetická žena s hektickým životem plným překvapení anebo žena elegantní, která si potrpí na upravený vzhled je parfém DKNY Be Delicious tou pravou volbou pro vás!

Parfém DKNY Be Delicious díky své příjemné vůni, která neurazí snad nikoho je vhodná pro každého, tedy nevymezuje svou kombinací esencí žádnou věkovou kategorii ani styl života. V čem se tedy skrývá kouzlo energetického, avšak jemného parfému DKNY? V úvodu se objeví grapefruit a po chvilce usazení vůně na řadu nastupuje madagaskarský retiver a energetická vůně zelené okurky, která omladí a především osvěží vaše smysly. V srdci se snoubí opojné květinové vůně fialek a konvalinek, dále romantická růže spolu s tuberózou a zeleným jablkem. Parfém DKNY má základ utvořený ze santálového a světlého dřeva. Spolu s bílou ambrou, která umocňuje lehce opojné tóny parfému vytváří jemné, ale i tak výrazné dřevité vůně. Výraznou, až skoro hlavní složkou je zelené jablko, které propůjčuje tu pravou charakteristickou vůni letních deštivých dní, charakterizující parfém DKNY Be Delicious.

Vzhled flakónku všech parfémů DKNY je vždy designovým kouskem nadčasovosti a modernosti. Svým tvarem přesně padne do vaší dlaně, evokuje ve vás myšlenku, Evy trhající zakázané jablko, protože takový je i parfém DKNY Be Delicious. Výjimečný už na pohled, nutící vás okusit a pocítit jeho okouzlující tajemnou vůni.