Divoký, až živočišný sexe- appeal je doslova motem módní značka Diesel, které by si měla patentovat!

Když dnes již známý Renzo Rosso zakládal svoji značku v roce 1978, netušil, jak moc se stane jeho značka slavnou po celém světě. Díky jeho mezinárodní reklamní kampani z roku 1991, která jméno Diesel, vryla do podvědomí takřka každému a tak se jeho firma doslova rozrůstala rychlostí blesku. Pozornost návrhář v současnosti věnuje především mladé generaci zákazníků a to nejen v oblasti odívání, ale i na poli parfémů, které jsou stejně tak nadčasové a smyslné, jako jeho oblečení.

V současnosti na mužském není nic víc sexy v očích ženy než vzhled tzv. „dřevorubce“, přírodního může, silného a sebevědomého, který se nestydí a ani neřeší nějaké banality typu: holení, zastrčená košile, nebo uhlazené vlasy. Co je více sexy než muž s rozcuchanými vlasy, který právě vylezl z postele a oblékl si jen pomačkanou košili se sepranými riflemi? Právě taková móda značky Diesel je! Extravagantní styl, který dokáže provokovat a šokovat. Stejně takové jsou i parfémy Diesel, mezi které patří velice oblíbené např. Fuel For Life, Plus Plus Maschuline, Only The brave.

 

Svůdný parfém Diesel Fuel for Life Homme

Parfém Diesel Fuel for Life Homme je jednou z řad smyslných vůní pro muže. V úvodu vůně váš uchvátí osvěžující anýz spolu se šťavnatým grapefruitem. Srdcem celé toaletní vody je opojná a uklidňující levandule plus malina, která i přes svoji sladkou vůni dotváří spolu se základem, kterým je dřevo a heliotrop, opravdu divokou, vášnivou mužnou vůní. Parfém Diesel zosobňuje sebevědomého drsného muže ve víru velkoměsta, který svým spalujícím pohledem zasáhne nejedno srdce ženy.

Parfémy Diesel se vyznačují odvážnými designovými obaly parfémů a u Diesel Fuel for Life Homme tomu není jinak. Toaletní vodu s rozprašovačem můžete zakoupit buďto jen v klasickém balení malém, tedy okolo velikosti 30 ml, vhodné pro „začátečníky“ anebo pro milovníky této vůně můžete zakoupit i poměrně velké balení 125 ml, které vám jistě nějakou dobu vydrží a bude těšit vaše smysly. Dalším výrobkem této vůně je i deodorant, který dotváří celkový ucelený efekt propojenosti vůní této značky. Skvěle se hodí, jak pro denní nošení, tak i noční toulky po městě s touhou po tajemném dobrodružství, které právě tento parfém ve vás probudí.