Značka Chloé je elegance spojená s hravostí, ale především je tváří stylové módy snažící se naladit své obdivovatele na uvolněnější, až občas bohémskou stránku života. Rok 1952 je spojen se založením módní značky Chloé a není žádným tajemstvím, že u jejího zrodu stál dnes, ale i v minulosti známý návrhář Karl Lagerfeld. Módní kousky od Chloé nosili známé osobnosti filmového plátna, jako je například Brigitte Bardotová a tak se není čemu divit, že se později zrodil i parfém Chloé a po něm přicházely stále další a další vůně dokonalé elegance a kvality. Díky tomu se kousek luxusu této značky nachází i v každém parfému Chloé, který si každá žena musí nepochybně zamilovat.

Romantický a nezapomenutelný Parfém Chloé Love Story:

Zamilovaný mladý pár v romantické Paříži je vysněnou pohádkou snad skoro každé ženy a právě taková je i vůně Chloé Love Story. Inspirovaná už od prvního pohledu visacími zámky na známém mostě zamilovaných a těch co chtějí splnit svá přání Pont des Art, byl vytvořen i dokonalý obal pro podtrhnutí této jedinečné vůně.

Parfém Chloé Love Story je jedním z dalších úspěšných výrobků z kolekce dámských parfémů od slavné módní značky Chloé. Na trh tato velice dívčí a elegantní vůně, přišla teprve nedávno a to v roce 2014. Typicky jemnou květinovou vůni charakteristickou pro předešlé parfémy však u Chloé Love Story nehledejte. Novou příměsí je zde kombinace ovocných vůní a nikoliv jen jemných květinových výtažků. I přes svoje nové složení, je parfém Chloé Love Story stále zosobněním ženskosti a hravosti zaručující přirozenou a nenucenou krásu každé ženy, každého věku a díky jejímu kouzlu jí naprosto podlehnete.

Jak vůně Chloé Love Story voní:

Parfém Chloé má v základu vůně cedrové dřevo, které je typické pro většinu parfému této značky. Srdce tvoří madagaskarský jasmín a především zde dominuje vůně osvěžujícího a smyslného neroli a pomerančového květu.

Celá romantická atmosféra parfému Chloé je umocněna elegantním skleněným flakónkem doplněna o efekt plisování. Rozprašovač je zabezpečený kulatým ochranným víčkem, které je průhledné a doplněné na boku saténovou smetanovou mašlí, která je uvázána k pomyslnému zámku tvořící oblouk nad rozprašovačem.

Tato výjimečná vůně parfému Chloé Love Story okouzlí vaši mysl a zcela si vás podmaní. Jejímu užívání se meze nekladou, je všestranná. Připomíná letní vánek horkých červencových večerů, ale stejně tak se hodí i do studených dnů, kdy bude hýčkat vaši unavenou pokožku i mysl.

Inspirujte se touto vůní!