Kdo tvrdí, že drahý parfém od vyhlášených módních návrhářů musí být zrovna tím pravým pro vás? Můžete vyzkoušet hned celou hromadu nejlevnějších parfémů za opravdu nízké ceny a být příjemně překvapeni, jak opojné a výrazné kombinace vůní nabízí.

Z řad nejlevnějších značkových parfému pro pánskou klientelu jsou to například toaletní voda od značky Nikki Beach Private Party for Him nebo Guess By Marciano for Men.

Pro dámy můžete pořídit parfémovanou vodu Guess Seductive, která je velmi elegantní a vkusným kouskem.

Nejlevnější parfémy vysoké kvality a za nízké ceny nalezneme i u firmy Avon, která nejenže nabízí velké množství skvělé kosmetiky, ale i vůní. Velice oblíbený je parfém Avon Only Imagine, který je svůdný, až okouzlující kombinací jemných tónů květin a exotického dřeva.  Doporučuji vyzkoušet i vůně jako jsou Avon Perceive nebo Summer White Sunset, které se hodí především pro letní, horké počasí.

Typicky dívčími parfémy jsou vůně od značky Miss Sporty, které vyjadřují svými jemnými a sladkými esencemi podstatu mladí a energii svobodného ducha. Jednou takovou je přesně i toaletní voda pro ženy Miss Sporty Fabulous Funtasy.

Nejlevnější parfémy módních a sportovních značek:

Značka Adidas se už dávno nezabývá jen výrobou sportovního sortimentu, ale i kosmetiky a to velice oblíbené u mnoha zákazníků. Energetickými parfémy se sladkými tóny květinově – ovocnými vůněmi se pyšní například Adidas Floral Dream toaletní voda pro ženy, která je skvělým osvěžením celého těla.

Další skvělou volbou je značka Esprit, která nabízí parfémy velice jemných, ale opojných vůní. Opravdu sladkými a lehkými toaletními vodami jsou např. Esprit for Woman a Esprit Feel Happy for Woman. Pro pány jsou to pak např. Esprit Urban Nature a Esprit Life by Esprit Summer Edition.

Parfémy od slavných osobností:

Za opravdu výhodnou a nízkou cenu si můžete pořídit parfém od známé modelky a moderátorky Heidi Klum, která je tváří své vlastní kolekce parfému Heidi Klum Surprise, která je sexy a díky květinové kompozici naplní váš den pozitivní energií.

Dalšími podobnými vůněmi z řad levnějších parfémů jsou například parfémy značky Playboy. Není žádným tajemstvím, že za slávou této značky stojí legendární pánský časopis Playboy, který byl vydán poprvé v roce 1953. V současnosti pod značku Playboy spadá  jejich vlastní módní oblečení a tak i parfémy, které jsou sexy a jedinečné. Pro ženy „králíček s motýlkem“ připravil hned celou řadu vůní, z nich asi nejúspěšnějšími jsou Playboy VIP, Playboy Play It Sexy, Playboy Play It Rock, Playboy Play It Spici a nebo Playboy Generation. Z pánské kolekce je to pak Playboy New York, Playboy Malibu anebo Playboy VIP.

playboy _jpg

Další známou osobností, která je tváří svých vlastních parfémů je David Beckham. Nabízí nejen vůně pro muže, ale i pro ženy. Celosvětově známý fotbalista, z kterého přímo příští sex-appeal je opravdovou jedničkou v tom co dělá. Jeho parfémy by se daly popsat jako energetické, silné, sexy žhavé vůně. Pro pány co chtějí být „žhavým soustem“ pro každou ženu, je jasnou volbou parfém David Beckham Instinct. Pro ženy milující jemnou vůni květin s malou dávkou romantiky je parfém David Beckham Signature for Her jako stvořený.

levne-parfemy-oriflame

Všechny tyto zmíněné vůně a ještě více naleznete jednoduše na stránkách notino.cz. Stačí si jen vybrat tu pravou a nechat se zahalit jejím opojným pomyslným závojem bravurních kombinací vůní vyrobené jenom pro vás.