Magicky okouzlující dámský parfém je nejen specifický, až výjimečný svými esencemi vůní, ale je i jedinečným kouskem, díky svému nádhernému designu flakónku. A ten si rozhodně zamilujete hned na první pohled!

Krásná opojná vůně parfému Lanvin Eclat D’Arpege

S vůní dámského parfému Lanvin Eclat D’Arpege dostanete do kolen zaručeně každého muže ve svém okolí. S touto vůní, jakoby jste vstoupila do zahrady opojných letních sadů, které ve vás probudí dosud skryté touhy. Po prvním nanesení parfému Lanvin pocítíte radost, krásu, a pocit smyslnosti a spokojenosti s vlastním tělem. Tato opojná a sladká vůně je tak „lahodná“ díky skvělé kombinaci esencí květin a ovoce. Nejvíce vás nejspíš překvapí svěží vůně zeleného čaje, které je dominantní po celou dobu, od nanesení parfému. Neméně významnou a výraznou vůní jsou i esence červené pivoňky, která navozuje pocit letních dnů a mnohem víc.

Co je skryto v parfému Lanvin Eclat D’Arpege

Hlava: citron a šeřík

Srdce: vistárie, sladká broskev, čaj, pivoňka a osmanthus

Základ: opojná esence pižma a dále ambra a cerd

Krásné vůně parfémů značky Lanvin jsou vysoce oblíbené a především známé po celém světě již od roku 1924 a to už o něčem vypovídá. Nechte se i vy sama zanést na místo, kde pocítíte jen krásné pocity radosti a štěstí, díky dámskému parfému Lanvin Eclat D’Arpege.

Něco málo o značce Lanvin

Francouzská značka Lanvin byla založena na přelomu 19. a 20. století ženou jménem Jeanne Marie Lanvin. Tato na první pohled nevýrazná žena, chtěla prorazit na trh s vlastní značkou módy. Svůj vlastní styl módy prosazovala prostřednictvím své dcery, na kterou šila jedny šaty za druhými. Díky tomu, že byla jejich rodina součástí tehdejší smetánky a také díky četným společenským návštěvám a dalších společenských akcí se její styl oblékání stal slavným. Naprostého vrcholu dosáhla značka v letech 1920 – 1925. Již v této době Lanvin neprodukoval pouhé módní doplňky, ale také parfémy, které jsou dodnes velmi oblíbeným zbožím. Nejslavnější vůní je už skoro po staletí tzv. „vůně Francie“, Lanvin Arpege, která je bezesporu jedna z nejprodávanějších vůní značky Lanvin dodnes.

A co vy? Znáte značku Lanvin a jejich kouzelné vůně?