Současná jednička v pánské módě je bezesporu právě značka Hugo Boss, která má jen málo podobných, co by s ní mohli soupeřit. Když se bavíme o elegantní módě Hugo Boss, máme na mysli opravdu širokou škálu stále se rozrůstajícího sortimentu zboží. Je to tedy nejen oblečení, ale i boty, peněženky a především pak Hugo Boss parfémy dokonalých vůní.

V 90. létech 20. století se společnost rozhodla vstoupit na trh i se svou vlastní značkou parfémů, které navrhovali vyhlášené osobnosti svého řemesla, jako je např. Pierre Wargnye. Kosmetika Hugo Boss, je zaměřena především na muže, ale i tak vytvořila několik kolekcí vůní pro dámskou klientelu. Hugo Boss parfémy zaručují opravdovou kvalitu a originalitu, kterou si tato značka dělá dobrou reklamu u svých zákazníků a odivovatelů. Stále jde s dobou a tak i dodržuje přísná pravidla spojená s kvalitou používaných ingrediencí ve své výrobě.

Hugo Boss No. 6 toaletní voda pro muže:

Hugo Boss parfémy se mohou pyšnit celou řadou povedených vůní, ale té největší pozornosti a oblíbenosti se dostává stále vůni Hugo Boss No. 6.

Patří k těm, které vytváří dojem sofistikovaného, klidného a elegantního muže s citem pro krásu. Parfém se řadí spíše k lehčím a energetickým vůním se sladkým, až kořeněným podtónem, která se hodí pro denní nošení a vydrží po dlouhou dobu i v namáhavých pracovních dnech.

Kombinace vůně, která si zajisté zaslouží nemalý obdiv je ukryta v sladké vůni švestek a s dalšími ovocnými vůněmi (citrón, jablko) vytváří silnou esenci, která vás „přivítá“ v úvodu vůně. Srdcem parfému je mahagon a karafiát, které jsou prodchnuty vábivou vůní skořice. Základ tvoří sladká vanilka, vetiver, santalové dřevo, cedr a výjimečný tón udává olivovník.

Hugo Boss No. 6 je čistá pánská vůně hodící se ke každému typu muže 21. Století, který je moderní a cílevědomí. Dalo by se ji označit jako klasiku mezi pánskými parfémy, která je i cenově velice příjemná a vhodná jako dárek, kterým žádného muže zajisté neurazíte.

Hugo Boss Femme parfémy pro ženy:

Z řad kolekce Hugo Boss parfémy pro ženy určitě stojí za povšimnutí vůně Hugo Boss Femme, která svým něžným avšak moderním flakónkem určitě zaujme nejednu ženu, co si nepotrpí na výstřednost, ale je věrná klasické eleganci s nemalou dávkou romantiky.

Tato vůně je opravdu jemná, svým způsobem až hřejivá, jako byste se obalila jemným nadýchaným růžovým svetýrkem v chladných deštivých dnech. Po nanesení parfému vás zahalí květinově – ovocné tóny. V úvodu je dominantní výrazná směs ovoce, tedy rybízu, meruňky a mandarinky. Později se rozprostře po vaší pokožce příjemná květinová vůně snoubící hned několik vonných rostlin, kde můžete rozpoznat romantické tóny růže, jasmínu, lilie a opojné frézie. Základem parfému jsou ambra, pižmo a jemná vůně dřeva.

Dámská vůně Hugo Boss Femme patří mezi ty parfémy, které přirostli k srdci mnoha žen po celém světě. Svou jemnou a zároveň rafinovanou vůní, probouzí u svých nositelek pocit elegantnosti, osobitosti a svůdnosti.