Internetová parfumerie Elnino.cz nabízí značkové pánské a dámské parfémy spolu s kosmetickými výrobky. Sortiment internetového obchodu je plný značek jako jsou Armani, Hugo Boss, Davidoff, Chanel, Chloé, Lacoste, Orlane, Sisley a dalších.

Jaké jsou možnosti nákupu na stránkách Elnino.cz:

Elnino.cz parfémy nabízí celou řadu akcí, určené pro své zákazníky, klasicky nabízí širokou nabídku vůní, jako i ostatní internetové obchody. Můžete si vybrat z řad drahých parfémů značky niche anebo zvolit vůně nižší kategorie, za několik stovek korun. Zákazník zde tedy může zakoupit parfémy, kosmetiku, testery nebo i vzorky vůní od různých značek.

Dvě prodejny internetové obchodu Elnino.cz se nachází pouze v Praze, naleznete zde i centrálu obchodu, kde je možnost osobního odběru v kamenné prodejně. Firma se zaručuje 100 % sortimentem zboží na skladě. Nabídka dostupných výrobků je aktualizována každých 15 minut, takže je lepší dlouho nepřemýšlet a rychle si předem rozmyslet svůj nákup.  Obchod se pyšní rychlou dodací lhůtou objednaného zboží, nákup, který objednáte do 15 hodiny a zaplatíte (můžete i volit platbu na dobírku) by měl být okamžitě odeslán na vaši adresu, aby mohl následující den být doručen do vašeho domu. Za originalitu zboží se obchody Elnino.cz zaručují každému ze svých zákazníků. Prokazují se svým kvalitním zbožím, které je vždy svým originálem, pokud však dojde k chybě a zboží je poškozeno nebo jinak znehodnoceno, tak jej zákazník může vrátit. Jako i ostatní firmy zaručuje společnost Parfémy Elnino.cz možnost do 14 dnů od doručení balíku navrácení zboží bez udání důvodu. Pokud je zboží v pořádku neporušeno, tak jsou peníze zákazníkovi vráceny.